• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/public/Yasemin-Mataraci‎
  • https://twitter.com/avukatyasemin

  0 (505) 530 55 44

Hukuki Uyarı

            Hukuki Uyarı
     Web sitede yer alan bilgi ve açıklamalar genel bilgilendirme amacına yönelik olup herhangi bir reklam amacı taşımamaktadır. Site, Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlara yönelik olmayıp “Antalya Avukat I Avukat Yasemin Mataracı" internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı kayıtsız ve şartsız  taahhüt eder.   
    Web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve güncel olduğu garanti edilmemiştir. Bu nedenle ziyaretçiler bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan kullanıcı sorumludur.     
     Web sitesi vasıtasıyla veya mail yoluyla Hukuk Büromuzla iletişim kurulması site aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve talepler avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.
      Web Siteye bağlantı oluşturmak, site sahibinin yazılı izni olmadıkça kesinlikle yasaktır. 
     Bu internet sitesindeki bütün bilgi ve materyallerin kullanım hakkı “Antalya Avukat I Avukat Yasemin Mataracı'ya  aittir. Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

         Av. Yasemin Mataracı                                  
  


    antalyaavukatlar          antalyaavukatlar                                                                      


Yorumlar - Yorum Yaz